NOVĚ pásové pily na kov PMS

Nově Vám nabízíme kvalitní pásové pily PMS v několika velikostech. 

V naší nabídce naleznete jak ruční přenosnou pásovou pilu na kov PMS 120/150 MO, vhodnou do malých zámečnictví, na montáže a stavby, tak gravitační pásové pily různých řezných rozsahů.

Pásová pila na kov PMS 170/210 MO je určena pro řezání jak plných materiálů, tak profilů a trubek kolmo nebo pod úhlem na jednu stranu do 60°.

Pásová pila PMS 180/210 MO je gravitační pásová pila na kov určená též pro řezání kolmo nebo pod úhlem až 60°. Posuv do řezu zajišťuje hydraulický válec.

PMS 230/260 MO je gravitační pásová pila na kov, která je vybavena hydraulickým válcem, který plynule řídí klesání do řezu, ale také lze nastavit ruční mód a řezat pomoc rukojeti - ušetří čas u menších průřezů.

PMS 230/260 SAD je gravitační pásová pila na kov, která nabízí řezání pilovým pásem šíře 27mm, který je veden v tvrdokovech a čistěn kartáčkem. Standardním vybavením této pily je též chlazení, ruční doraz s odměrováním a hydraulický ukazatel napnutí pilového pásu (tzv. tenzomat) 
Gravitační pásové pily PMS vynikají robustním zpracováním, vedením pilového pásu v tvrdokovech a také kartáčkem, který čistí pás od pilin a prodlužuje jeho životnost. Součástí pil je chlazení. Posuv do řezu zajišťuje hydraulický válec, ale pila umožňuje též přepnout na ruční mód. Samozřejmostí je řezání pod úhlem.

Ke každé pile jsme pro Vás připravili video, kde si podrobně můžete prohlédnout její kvality.

 

Hlavní menu

Kategorie

Technické informace

Další služby

Pilové pásy dovážíme přímo z USA a Evropy od předních výrobců. Můžeme tak garantovat opravdu nízké ceny a rychlost dodání.